Rocker Gene Simmons robi kryptońskie przysięgi dla Cameron Winklevoss

Gene Simmons, współzałożyciel, były basista i wokalista grupy rockowej KISS, ma coś do krypty.

Simmons, który nie jest obcy bitcoinowi, odpowiedział na tweet Camerona Winklevossa, w którym współzałożyciel Gemini rzucił wyzwanie branży, aby ułatwić zakup BTC i ETH.

Winklevoss w swoim wątku Twittera zidentyfikował największe wiatry głowy, które stoją w obliczu crypto, a nie przestrzeń DeFi. On powiedział,

Ale wprowadzenie ludzi do tego nowego systemu jest największym wyzwaniem, przed którym stoimy jako przemysł.

Winklevoss zauważył, że użytkownicy mają łatwiejszy czas na zakup Bitcoin Gemini lub ETH przy użyciu starszych systemów finansowych, w przeciwieństwie do tego, że w ogóle nie mają konta bankowego, w którym to przypadku „trudno jest dostać środki do krypty“.

Jako ktoś u steru giełdy krypto walutowej, pewnie by wiedział. Bitcoin miliarder nakłaniał społeczność kryptońską do zmiany tego.

Simmons jest gotowy na wyzwanie, odpowiadając na wezwanie Winklevossa do działania, „Będę“. Jestem.“ Legenda KISS, który ma prawie 900.000 zwolenników Twittera, była mama na szczegóły, jednak.

I czy dopiero co został złapany w tej chwili jest niejasne. Ale kryptońskiej społeczności dopingował fakt, że jest zwolennikiem twardych pieniędzy jak bitcoin.

Rzeczywiście, to stała podaż Bitcoin 21 milionów monet stała się jedną z jego cech charakterystycznych, zwłaszcza gdy światowe banki centralne gorączkowo drukują fiat money. Wydaje się, że w powietrzu unosi się nowa fala strachu przed zaginięciem (FOMO).

Rosnący popyt

Popyt na aktywa cyfrowe rośnie z opóźnieniem wśród inwestorów instytucjonalnych i detalicznych. Na przykład, notowana na giełdzie MicroStrategy, której limit rynkowy wynosi 1,4 mld dolarów, ujawniła 14 września, że właśnie zakupiła 16 796 bitcoinsów.

Oznacza to, że od początku roku zakupiono 38.250 Bitcoinsów, których koszt wyniósł 425 milionów dolarów, wliczając w to opłaty i wydatki.

I to nie tylko instytucje. Jim Cramer, gospodarz programu „Mad Money“ w CNBC, również wskoczył na bitcoin bandwagon, mówiąc bratu Cameron Tyler Winklevoss, że zbiera trochę dla swoich dzieci, aby zaufać dla bezpieczeństwa.

Deja Vu Znowu

To nie jest pierwsze kryptorodeo Simmonsa. Jak los chciał, Simmons powiedział TheStreet, założona przez nowo wybitego byka Jima Cramera, w 2017 roku, że był zainteresowany Bitcoin „jako kawałek układanki“.

Touted zdywersyfikowany portfel, mówiąc, że sposobem na inwestowanie jest rozłożenie ryzyka na aktywach, tak jak człowiek byłby podczas obstawiania w Las Vegas. Wyraził nawet zainteresowanie przyszłą monetą KISS w tym czasie, zanim pękła bańka ICO.

Jeśli Simmons od tego czasu siada na stosie, to nie wydaje się być inwestorem niechętny do ryzyka.